DARMOWY WSTĘP DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH, ZAPRASZAMY!

Central European BioForum startuje już 15 maja. Mamy jednak dobrą wiadomość dla studentów i pracowników naukowych. Wciąż możecie dołączyć do wydarzenia. Zapraszamy serdecznie – wstęp jest zupełnie darmowy!

CeBioForum 2019 jest wydarzeniem, w którym nie może zabraknąć miejsca dla ambitnych pracowników naukowych i studentów poszukujących różnych ścieżek rozwoju. W dniu 15 i 16 maja 2019 roku będziecie mogli wziąć udział w seminariach, debatach, sesjach plenarnych i targach branżowych. Tegoroczni prelegenci omówią tematy związane z nauką oraz biobiznesem. Przedsiębiorstwa, które odniosły sukces w sektorach, takich jak biotech, pharma i medical devices, przedstawią indywidualne oferty na swoich stoiskach. Pragniemy wspierać rozwój polskiej nauki, dlatego wstęp jest dla was darmowy!

W tym roku odwiedzą nas liczni eksperci z zagranicy. CeBioForum realizuje ideę Polish-American Biotech Bridge, która ma na celu zainteresowanie amerykańskich inwestorów polską biotechnologią. Jeśli pragniecie wziąć udział w rozwoju międzynarodowej współpracy, jest to niepowtarzalna okazja. Wśród zagranicznych gości znajdą się m. in.:

  • Walter V. Klemp (USA) – współzałożyciel i prezes Moleculin Biotech, posiadający 29-letnie doświadczenie w prowadzeniu startupów
  • Sid Senroy (USA) – uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Pepperdine. Przez ostatnie dwie dekady kierował kilkoma globalnymi działami jakości i zgodności jako dyrektor wykonawczy lub starszy konsultant (Biogen jako Vice President R&D Compliance , OREXIGEN jako Head of Quality, OXIGENE jako Vice President – Quality, Compliance and IT, Elan jako Senior Director – Clinical Quality, ICOS jako Senior Director Manager, ALLERGAN i MSD) doprowadzając do rejestracji kluczowych leków.
  • Melina Davis (USA) jest ekspertem ds. innowacji i strategii oraz przedstawicielem społeczności z Wirginii. Jest członkiem sieci współpracowników Hyperloop Transportation Technology, Inc. i służy jako HyperLeader jako część zespołu HTT ds. publicznych w USA.
  • Michael Czekajlo (USA) – CO-Chairman of Alliance for Innovation Polish American Foundation USA, od 2014 r. związany z podpisanym między Polską i USA projektem innowacji Departamentu Stanu USA i Rządu Polski.
  • Marcin Hańczaruk (PL-USA), CO-Chairman of AFI Poland, prowadził różnorodne zespoły i całe oddziały w wiodących międzynarodowych firmach: Bristol-Myers Squibb (USA); Schering Plough (USA); Ferring (Szwajcaria), Amgen (USA).
  • Waldemar Priebe (USA) MD Anderson USA, znany z udanego rozwoju nowych jednostek terapeutycznych w leczeniu raka.
  • Juris Vanags (LV) Prezes zarządu łotewskiej spółki akcyjnej Biotehniskais centrs, która produkuje bioreaktory. Profesor Politechniki w Rydze, Członek zarządu jednostki biotechnologicznej w klastrze Cleantech Łotwa.
  • José M. Morey (USA) absolvent MD University of South Florida. Adiukt w Katedrze Radiologii i Obrazowania Medycznego Uniwersytetu w Wirginii, oraz adiunkt na Wydziale Gościnnym Wykładowcy Uniwersytetu Singularity, Konsultant ds. informatyki w służbie zdrowia Expert Connect i sztucznej inteligencji NASA iTech
  • Mikołaj Gurdała (PL-UE), ekspert z dużym doświadczeniem w zakresie funduszy unijnych, transferu technologii oraz badań i rozwoju

Podczas tworzenia programu CEBioForum 2019 skupiono się na zagadnieniach przyszłościowych i aktualnych problemach. Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia konkretnych informacji na temat startupów i projektów naukowych dążących do komercjalizacji. Dowiedzą się m. in. jak otrzymać dofinansowanie, w jaki sposób odnieść sukces, jakich błędów się wystrzegać? Możliwe będzie też poznanie przyszłych trendów w biotechnologii. Mogą się one stać wskazówką do obrania aspirującej ścieżki kariery naukowej.

To jednak nie koniec atrakcyjnych punktów programu CEBioForum. Odwiedzenie targów branżowych może stać się idealną możliwością do poznania potencjalnych pracodawców i zyskania nowych kontaktów.

Zgłoszenia można kierować do 14 maja 2019 roku do godziny 13.00, na adres mailowy info@cebioforum.com