widok na boston

BIOTECH WEEK BOSTON: DOŁĄCZ DO POLSKIEJ DELEGACJI

Czołowi przedstawiciele polskiego sektora biotechnologicznego zaprezentują swoje produkty na najważniejszej imprezie branżowej w USA. Jest szansa, by do nich dołączyć i wziąć udział w Biotech Week Boston 2019. Zgłoszenia tylko do końca lipca!

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży biotechnologicznej na świecie – Biotech Week Boston rozpocznie się 10 września. W Stanach Zjednoczonych swoje dokonania zaprezentują globalni liderzy sektora biotech. W targach towarzyszących temu wydarzeniu weźmie udział ponad 300 wystawców. Przedstawiciele firm z Polski mają szansę do nich dołączyć.

Organizatorzy Central European BioForum przygotują polskie stoisko podczas Biotech Boston Week 2019. To kolejny etap budowy Polish-American Biotech Bridge, czyli strategicznego mostu, który ma połączyć oba kraje.

Wyjazd do USA będzie niepowtarzalną okazją, by zdobyć cenne kontakty biznesowe. Przedstawiciele firm, które zdecydują się na udział w wydarzeniu, będą mieli szansę pokazać swoje produkty na targach, a także zorganizować prezentację przedstawiającą ich przedsiębiorstwo.

We wrześniu w Bostonie, właśnie podczas BWB 2019 odbędzie się pierwsze spotkanie Polish-American Bridge Club, czyli elitarnej organizacji zrzeszającej liderów polskiego sektora biotech. Tylko przy okazji wyjazdu na Biotech Week Boston, każdy, kto dołączy do polskiej delegacji otrzyma darmowy roczny dostęp do klubu.

W ramach wyjazdu pod szyldem CEBioForum organizatorzy zapewniają:

  • możliwość przygotowania stoiska wystawowego firmy

  • 2-dniowy bilet wstępu na targi

  • możliwość przeprowadzenia 30-minutowej prelekcji dotyczącej działalności firmy

  • wstęp na wykłady prowadzone przez czołowych przedstawicieli opieki zdrowotnej i środowisk farmaceutycznych oraz naukowców prowadzących badania nad immunoterapią i medycyną precyzyjną (m.in. Dana-Farber Cancer Institute, dyrektor ośrodka światowej renomy, prowadzącego badania nad nowotworami oraz naukowcy z Harvardu, którzy realizują wiodące badania z zakresu terapii genowej i metody CRISPR)

  • możliwość wzięcia udziału w konkursie start-upów

  • udział w imprezie integracyjnej dla wszystkich uczestników BWB

  • business trip po Bostonie

CEBioForum wydarzenie z wieloletnią tradycją. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

Z inicjatywy organizatorów wydarzenia w 2019 roku powstał prestiżowy klub zrzeszający najbardziej wartościowe firmy polskiego sektora biotechnologicznego oraz przedstawicieli branży z USA. Jego celem jest poszukiwanie inwestorów ze Stanów Zjednoczonych, którzy będą wspierać polskie firmy biotech.

ZOBACZ OFERTĘoferta boston biotech week