analiza, dokumentacja

Badanie: „Analiza otwartych sojuszy innowacyjnych i partnerstw strategicznych w przemyśle biotechnologicznym i farmaceutycznym w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej”

Zachęcamy do wsparcia projektu badawczego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Badanie dotyczy  Analizy otwartych sojuszy innowacyjnych i partnerstw strategicznych w przemyśle biotechnologicznym i farmaceutycznym w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Realizuje je zespół badawczy, pracujący nad grantem Narodowego Centrum Nauki.

-Celem projektu jest weryfikacja Otwartych Sojuszy Innowacji (OIA) oraz strategicznych partnerstw w przemyśle biotechnologicznym i farmaceutycznym w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), a także zbadanie narzędzi wykorzystywanych do realizacji sojuszy w tych krajach – wyjaśniają organizatorzy. – Wyniki tego badania pomogą nam lepiej zbadać potencjał przemysłu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej,  nowe możliwości rynkowe, potencjalnych partnerów krajowych i międzynarodowych (środowisko akademickie, biznes, instytucje), które z pewnością będą pomocne dla firm w rozwoju produktów, usług i terapii dla pacjentów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wypełnienie ankiety zajmie 15-20 min.

Odpowiedzi są poufne. Wyniki tego badania zostaną opublikowane wyłącznie w formie zbiorczej, tak aby nie było widać żadnych indywidualnych odpowiedzi.

Organizatorzy badania proszą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ BADANIA

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynikami z przeprowadzonego badania prosimy o kontakt mailowy na adres: lukasz.puslecki@ue.poznan.pl